פילאטיס מכשירים
"גוף בנפש" סטודיו לפילאטיס מכשירים, תל-אביב, ירושלים, מודיעין
חפשו אותנו בפייסבוק  
 אודות - גוף בנפש 
 שיטת פילאטיס 
 אומרים עלינו 
 גוף בנפש בתקשורת   סניפים  
 סטודיו לפילאטיס - גלריה 
 קורסים וסדנאות  צור קשר  קישורים  ENGLISH 


גוף בנפש - סטודיו פילאטיס מכשירים
חשוב לדעת - סטודיו לפילאטיס גוף בנפש
גוף בנפש סטודיו לפילאטיס מכשירים - צוות בכיר
גוף בנפש, סטודיו לפילאטיס מכשירים ירושלים - צוות המורות
גוף בנפש סטודיו לפילאטיס מכשירים תל אביב - צוות המורות
גוף בנפש, סטודיו לפילאטיס מכשירים מודיעין - צוות המורות

גוף בנפש סטודיו לפילאטיס מכשירים תל אביב - צוות המורות

תמר קסטיאלתמר קסטיאל

פעילות גופנית ותנועה היו חלק חשוב בחייה של תמר קסטיאל מגיל צעיר מאוד.

תמר הוסמכה כמורה לפילאטיס מזרן ומכשירים בשנת 2006. משנת 2009 היא מורה מוסמכת גם לג'יירוטוניק וג'ירוקינסיס. היא מלמדת בגוף בנפש, סטודיו לפילאטיס מכשירים תל אביב מאז 2008. בחודש יוני 2013, התמנתה תמר למורה בכירה ומנהלת מקצועית בסטודיו גוף בנפש מודיעין, והיא חולקת את זמנה בין שני הסניפים.

תמר העמיקה את הידע והלמידה בשיטות השונות הללו. היא שמה דגש בעבודתה על אנטומיה ופיזיולוגיה, עבודה עם נשים בהריון, שיקום לסובלים מעקמת, בעיות ברכיים ואגן.

על הפילאטיס אומרת תמר:

"לפני יותר מעשור גיליתי  את עולם הפילאטיס ומצאתי יופי וקסם בחיבור בין גוף לנפש. ההעמקה במודעות התנועתית, וההשפעה של התרגול על חיי היומיום, הצטברו לחוויה אישית מאוד חזקה של שינוי בחשיבה ובתפיסת העולם שלי. הגילוי הזה הוביל אותי לרצות ללמד ולאמן, מתוך היכולת לחבר אותנו לרבדים הכי עמוקים של גופנו וליצור שינוי מתוך העבודה הפיזית."

 

 


קרן חלפוןקרן חלפון

בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה.

קרן הוסמכה להוראת פילאטיס מזרן בבית הספר של דרור רז ולאחר מכן הוכשרה והוסמכה כמורה לפילאטיס מזרן ומכשירים ב"שיטת הבלוק" על ידי מאיה בן יעקב. ב-2012, היא הצטרפה לצוות המורות של גוף בנפש, סטודיו לפילאטיס מכשירים בתל אביב.

קרן אומרת:

"לפילאטיס הגעתי  מתוך רצון להתחזק ולהשתפר בטכניקת  הבלט אותה תרגלתי.

מצאתי  בשיטת אימון  זו השלמה לשיעורי הבלט -  אימון המחזק את מרכז הגוף ומפתח שרירים ארוכים וחזקים , שימוש בנשימה כחלק בלתי נפרד מהתרגיל -  כל אלה  מאפשרים  שימוש יעיל יותר של שרירי הגוף , השגת שליטה ויצירת תנועה הרמונית וזורמת מתוך מרכז גוף חזק,  אך בעיקר,  שיטה זאת  מאלצת אותנו לוותר על "הטייס האוטומטי"  ומלמדת  להתחבר לגוף ולהשתמש בו באופן חכם ויעיל יותר גם מחוץ לסטודיו."

 

 


עדי אדניה

עדי הצטרפה לצוות המדריכות של גוף בנפש באוקטובר 2013.

"לפני שבחרתי במסלול הוראת פילאטיס חיפשתי ללא הרף דרכים בהם אוכל לשפר, להעצים, לתקן ולטפל באנשים. אולם תמיד הגעתי ל-"כמעט מושלם", והייתה חסרה לי המסגרת שתוחמת את התמונה למושלמת.

לשמחתי גיליתי בפילאטיס הרבה יותר ממתודיקת אימון. עבורי זהו הליך טיפולי שדרכו מתרחשים שינויים בגוף ובנפש והכול כמובן תוך כדי תנועה והרמוניה, בדגש על השרירים הכי עמוקים בגוף - שרירי הליבה.

התהליך שאנו עוברים יחד במהלך כל שיעור מדהים אותי בכל פעם מחדש ונותן לי כוח להתמלא ולהמשיך הלאה. אני מאמיניה בלב שלם ומובילה את המתעמלים להאמין, שברגע שנתייחס לאימון כדרך חיים, נרגיש ונתמסר לחלוטין לתהליך האימון והתוצאות תהיינה מדהימות.

אני מאתגרת כל אחד לגלות את גבול היכולת שלו, ומצפה מהמתאמנים שלי לעשות את אותו הדבר.

אני מאושרת שהתמזל מזלי לעסוק בתחום שרק עושה פלאים ומעצים את הגוף והנפש."

 

 


סיון לוי

סיון הצטרפה לצוות המדריכות של גוף בנפש במאי 2014.

לאחר תרגול והדרכה בשיטות אימון שונות, נחשפה סיון לשיטת הפילאטיס בסדנה אצל מאיה בן-יעקב בתחילת שנות ה-2000.

סיון הוסמכה כמורה לפילאטיס מזרן בשנת 2003 אצל מאיה בן-יעקב והשלימה את הכשרתה בהדרכת פילאטיס מכשירים אצל טלי חנוך, בשנת 2004, בשיטת הבלוק של ראל איזקוביץ.

לאורך מספר שנים לימדה פילאטיס מזרן ומכשירים בסטודיו B  ולאחר מכן המשיכה ללמד ולהתמקצע בשיטת "הבלוק" בסטודיו פיזיוארט, אצל טלי חנוך.

סיון העמיקה את ניסיונה לאורך השנים בהשתלמויות שונות ורכשה ניסיון בעבודה עם רקדנים ובשיקום פציעות.

מזה 3 שנים היא לומדת ריקוד פלמנקו בבי"ס רמנגאר.

אומרת סיון: "פילאטיס היא שיטת אימון המאזנת בין תרגול מדויק ועמוק ליצירת מודעות והתבוננות, ומשלבת בין כוח, גמישות, שיווי משקל ומודעות לנשימה.

הדגש על עבודה מאוזנת ומדויקת מאפשרת מודעות הנמשכת גם מחוץ לתרגול בסטודיו, משפיעה ומשפרת את חיי היום-יום."

 


עדי מרגוליס

עדי מרגוליס
עדי מרגוליס עוסקת בספורט מגיל צעיר. כילדה, התאמנה בהתעמלות אומנותית והייתה חברה בנבחרת  השחייה האומנותית של ישראל.  בגיל 12 אף הייתה אלופת הארץ לילדות בשחייה ושחייה אומנותית.


עדי רוקדת מזה עשור, ג'אז, מחול מודרני ומחול מזרחי.
אל הפילאטיס הגיעה כתוצאה מפציעות שנגרמו מריקוד אינטנסיבי.
עדי היא בוגרת קורס מורי פילאטיס בסטודיו תמר בתל אביב (2012) ועברה הסבה להדרכה ב"שיטת הבלוק" בסטודיו גוף בנפש ירושלים, בו החלה ללמד בנובמבר 2012. החל מדצמבר 2014, עדי מלמדת גם בגוף בנפש תל אביב.


כיום היא סטודנטית לפיזיותרפיה באוניברסיטת תל אביב.
עדי אומרת:
"הפילאטיס בשבילי הוא דרך אימון שפויה, נכונה ובריאה לגוף, שמאפשרת לשפר גמישות, לשלוט בשרירים העמוקים בגוף, ולחבר בין השכל לחלקי הגוף השונים.
בזכות הפילאטיס למדתי להפעיל בדיוק את השרירים הרצויים בכל פעולה, שיפרתי את היכולות שלי כרקדנית בדרך בריאה, ולמדתי כיצד להתמודד עם פציעותיי"

 

 

פילאטיס מכשירים תל אביב
03-6850588

 

פותח על ידי מערכת ביג ביז bigbiz בניית אתרים מבית אולביז פרסום עסקים