פילאטיס מכשירים
"גוף בנפש" סטודיו לפילאטיס מכשירים, תל-אביב, ירושלים, מודיעין
חפשו אותנו בפייסבוק  
 אודות - גוף בנפש 
 שיטת פילאטיס 
 אומרים עלינו 
 גוף בנפש בתקשורת   סניפים  
 סטודיו לפילאטיס - גלריה 
 קורסים וסדנאות  צור קשר  קישורים  ENGLISH 


המלצת לקוחות של גוף בנפש, סטודיו לפילאטיס מכשירים
חוגגים בר מצווה לגוף בנפש, סטודיו לפילאטיס ירושלים

חוגגים בר מצווה לגוף בנפש, סטודיו לפילאטיס ירושלים

בחודש דצמבר 2012 חגגנו 13 שנים (בר מצווה!) לפתיחת גוף בנפש, סטודיו פילאטיס מכשירים בירושלים.  זהו הסטודיו הראשון לפילאטיס הפועל בעיר הבירה! ביקשנו מכל המורות שניהלו את הסטודיו במהלך השנים לכתוב כמה משפטים על שנותיהן וחוויותיהן בסטודיו.

נינה וולדמןהסטודיו נפתח עם מורה אחת, נינה וולדמן, אמריקאית שחיתה בירושלים. נינה הייתה איתנו שנה אחת בלבד בטרם חזרה ללאס וגאס, עיר הולדתה. לימים, פתחה שם סטודיו לפילאטיס משלה, בשם... Body In Mind.

From dream to reality

With my arrival to hectic 'turn-of-the-century' Jerusalem, 'Body in Mind' proved to be a sanctuary at the perfect time. The beautifully decorated space with state-of-the art Pilates equipment helped transform many bodies and lives, mine included. It was a home away from home, and Meira and I paid attention to every detail.

Over the years I’ve witnessed the many positive effects of Pilates, how it teaches individuals more about their body, and helps strengthen and sculpt. But what we offered at 'Body in Mind' was much more than merely what is stated above. What most people returned to the studio for, was the care we had for our clients.

Now, all of these years later, 'Body in Mind' continues to thrive in Israel and in my native city of Las-Vegas. I am very proud to have been a part of its success. Thank you Meira and Mazel Tov!

To many more years helping people be “healthy and well”.

Nina Waldman
Owner/Head Pilates Instructor
Body in Mind Pilates Studio & Fitness Boutique, Las Vegas, NV, USA


מאיה בן יעקב

מאיה בן יעקב, המורה המיתולוגית שלנו, הגיעה לגוף בנפש בשנה השנייה לפעילותנו, הטמיעה בסטודיו את שיטת הבלוק של רייל איזקוביץ ונשארה איתנו כמה שנים.  לצד הדרכת לקוחות, מאיה קיימה גם קורסים להכשרת מורות לפילאטיס בירושלים. כיום, מאיה היא חברת צוות בכירה בסטודיו התל אביבי, ומקיימת קורס שנתי להכשרת מורי ומורות פילאטיס זו השנה השנייה.

 

איך שהזמן חולף, איך שתנועה נובעת מעצמה, איך שהחיים מייצרים לנו מפגשים.

12 שנה עברו מאז שחיי פגשו את מאירה ואת סטודיו "גוף בנפש" והפכו לי לאבן דרך משמעותית. נקודת זמן גורלית למפגש בין הידע והניסיון שצברתי בארה"ב, לבין סטודיו בחיתוליו, שהקימה אישה מיוחדת, בעלת חלום קסום, להקים פינה שקטה בתוך ה"רעש" של החיים, מקום שיאפשר לאנשים, פעמיים-שלוש בשבוע, להתחבר מחדש למקורות הגוף והנפש שלהם, לצבור כוחות, לשנות דפוסים ולחוש את הזרימה הטבעית של החיים.

מאירה, עם המון השקעה ואהבה, הצעידה קדימה את הסטודיו הראשון לפילאטיס בירושלים.

כשמאירה הזמינה אותי בפעם הראשונה לראות את הסטודיו, אני זוכרת את התחושה המיידית שעטפה אותי - תחושה שהגעתי לבית. ואכן סטודיו "גוף בנפש" הפך לבית המקצועי שלי שחיבק ואימץ את דרך העבודה והאג'נדה המקצועית שהצעתי. הפכנו להיות הגוף המוביל בארץ את שיטת העבודה הייחודית שמגישה תהליך אישי מוקפד ועקבי, לכל מתרגלת ומתרגל בסטודיו. וגם היום, אחרי שנים רבות, אני אוהבת לראות איך הסטודיו המשיך להתפתח ושומר על יציבות ומקצועיות מהגבוהות בארץ, בזכות ההקפדה של מאירה על סטנדרטים גבוהים ביותר של צוות ההדרכה ועל אווירה אינטימית בסטודיו.

היחס האישי ותחושת המשפחתיות שקיימת בסטודיו יצרה אצלי תחושת שייכות עמוקה ואהבה גדולה אל המקום ואל קהל הלקוחות וגם אל נשות הצוות איתן עבדתי. דמויות רבות מבין הלקוחות האהובות והאהובים שהדרכתי בסטודיו לפני שנים רבות, מלוות אותי בליבי עד עצם היום הזה.

מאירה ואני ממשיכות לשתף פעולה בסטודיו התל אביבי, אך כל ביקור בסטודיו הירושלמי, מחמם את ליבי ומחזיר אותי הביתה.

מזל טוב למאירה ולסטודיו "גוף בנפש" על 13 שנות טיפוח ואהבה של הגוף והנשמה.

באהבה,

מאיה בן יעקב


פרח בן חיים הגיעה אלינו לאחר שלימדה מספר שנים בתל אביב. פרח הוכשרה בסטודיו דרור רז ועברה אצלנו המרה לשיטת הבלוק, בה אנו עובדים. פרח הייתה חברה מסורה בצוות והחליפה את מאיה בן יעקב כמורה בכירה ומנהלת מקצועית, עד שפנתה לדרך עצמאית משלה.

"למאירה ולכל אנשי גוף ונפש מזל טוב והרבה ברכות.

לא סתם הסטודיו מצליח שנים כה רבות.  יש בו שילוב נהדר של מקום מקצועי שמנוהל היטב, ובראש ובראשונה לקוחות מיוחדים במינם.  בשבילי הסטודיו היה ממש בית ראשון בירושלים.  הקשר החם והאישי עם הלקוחות היה משהו חדש ומופלא עבורי.  בסטודיו גדלתי , התחתנתי והקמתי משפחה ויש לו פינה חמה מאוד בליבי.

אני מאחלת למאירה, לצוות ולכל הלקוחות עוד שנים רבות של פילאטיס.

באהבה גדולה, פרח"


נטע ויגודצקינטע ויגודצקי הגיעה אלינו כאישה צעירה והתפתחה בסטודיו למורה מדהימה ובסופו של דבר למנהלת מקצועית בלתי נשכחת. חלק ניכר מהלקוחות הכירו אותה, כיוון שלימדה משמרות רבות וארוכות.

 

בסטודיו "גוף בנפש" לימדתי כשבע שנים, שם עשיתי את קורס המורים ושם התנסיתי לראשונה בשיטת הפילאטיס.

כל יום הייתי פוגשת בסטודיו אנשים. כל אחד עולם ומלואו של גוף, של חיים, של רגשות, תובנות.  ימנים ושמאלנים, דתיים וחילוניים, עושים הפסקה לרגע מהמולת החיים.

אנשים שונים, גוף שונה, הבנה שונה.

כולם באים לעבוד בשקט עם הגוף.  להקשיב לו, לתחזק אותו, לבנות אותו, להשלים איתו, להבין אותו. כדי שיוכלו להתמודד עם החיים קצת יותר טוב.

סטודיו לפילאטיס מכשירים בירושלים הוא פינת חמד וגם לאחר 5 שנים בארה"ב אני עדיין מתגעגעת לסטודיו שלי, למקום, למכשירים, לצוות המקצועי והמנהלי ובעיקר לקליינטים שלי.

נטע ויגודצקי


גם אביגיל חן הגיעה אלינו כאישה צעירה ופרחה והתפתחה בסטודיו למורה אהובה ומנוסה ולמנהלת מקצועית.

"הגעתי לסטודיו כסטאז׳רית באחד מקורסי הפילאטיס הראשונים לפני כ-10 שנים...

ומאז, למשך כעשור, הסטודיו היווה חלק משמעותי בחיי. בתקופה בה קרו בחיי המון שינויים - למדתי, התחתנתי, ילדתי - הסטודיו נשאר תמיד סלע יציב לחזור אליו.

כשאני אומרת "סטודיו" אני מתכוונת כמובן לסטודיו עצמו, אך בעיקר לאווירה ולאנרגיות הטובות שיוצאות ממנו ושמושכות אליו את האנשים ...

צוות הלך ובא, מתעמלים הלכו ובאו, גם אני באתי והלכתי. ועם כל זאת, תמיד נותרת תחושת יציבות ברורה של הסטודיו; מקום מיוחד וקסום בלב המושבה, מקום של עשייה מבורכת ואכפתיות הדדית, מקום שטוב לדעת שהוא ישנו."

אביגיל ויצטום-חן


כמו קודמותיה בתפקיד, גם נדיה בכר צבי הגיעה אלינו בראשית התפתחותה המקצועית ומצאה בגוף בנפש בית מקצועי ותומך.

"יש מקומות שנפגשים איתם, ומיד יודעים שמשהו טוב קורה באוויר.

כך קרה הדבר אצלי, לפני שש שנים יום בו הכרתי את הסטודיו גוף בנפש בירושלים.

באותה התקופה, סיימתי את לימודי הריקוד באקדמיה למחול, עבדתי כמדריכת פילאטיס והכול היה מאד בראשיתי – תקופת הפוסט לימודיי האקדמיים, ומשהו בי חיפש מקום להרגיש בו בבית, מקום שאפשר לגדול בו ולהתפתח. באותם הימים הייתי מיודדת עם נטע, המנהלת המקצועית של הסטודיו ,ומפה כבר אפשר להתחיל את הסיפור.

הסטודיו היה עבורי קרקע מקצועית, אנושית, חכמה ונעימה לצמוח אליה וממנה. שיטת העבודה בסטודיו - שיטת ה"בלוק" - פתחה עבורי פתח עצום ללמידה, לשאילת שאלות ולהסקת מסקנות.

מצאתי את עצמי נעה בין הדברים, המחשבה הייתה בתנועה, זו הייתה הדרך שלי להעמיק ולגדול גם כאדם פרטי, וגם כמדריכה מקצועית.

אי אפשר שלא לציין שלצד ההתפתחות המקצועית שלי, במהלך השנים בסטודיו, שברבות הימים הפכתי למנהלת המקצועית שלו , ולכבוד הוא לי - גם צמחתי בו כנדיה – בזמן הזה התחתנתי ונולדו לי שני ילדים מקסימים.

צוות הסטודיו ולקוחותיו – ראו חודש אחרי חודש כיצד אני גדלה, ואיזה כיף היה לבוא לביקור עם הבייבי החדש לכותלי ה"בית" ולזכות בחום ובאהבה, במקום שעד היום, למרות ששוב איני חלק ממנו בפועל, תמיד יהיה חלק ממני ומתקופות משמעותיות בחיי. "

נדיה בכר צבי


הגענו, בשעה טובה, אל המנהלת המקצועית הנוכחית של גוף בנפש בירושלים - יעל גלס. יעל גלס, מנהלת גוף בנפש ירושלים

"בשנת 2009 סגרתי את הסטודיו לפילאטיס שהיה לי בירושלים, בעודי בהריון עם בתי השנייה, על מנת להתפנות כל כולי למשפחה המתרחבת שלי.

יומיים לפני הלידה נפגשתי עם מאירה, שמענו זו על זו טרם הפגישה והמפגש הותיר אותי עם הבטחה ורצון לעבודה בסטודיו לכשאתפנה לכך.

רק אחרי חצי שנה חזרתי ללמד, במשנה מרץ, הפעם ב"גוף בנפש", סטודיו שאינו שלי אך מרגיש כמו בית.הצוות והמתאמנים קיבלו אותי בזרועות פתוחות ובחמימות גדולה.

המתאמנים בסטודיו יוצרים תמהיל אנושי מדהים שפשוט תענוג לפגוש, ללמד וללמוד מהם ואיתם.

בכל שבוע מחדש אני מרגישה שאנחנו יוצאים למסע: חוקרים ומגלים את נפלאות הגוף דרך התנועה והחזרתיות שקיימת בשגרת האימון, ממשיכים לחפש את העומק ואת החיבור בין חיי היומיום לסטודיו ובחזרה אל היומיום."

יעל גלס


 

מאירה אליאש ענברבמהלך חודש ינואר 2013, הבאנו את הדברים שכתבו כל המורות הבכירות לדורותיהן (שבע במספר), לציון בר המצווה של גוף בנפש, הסטודיו הראשון לפילאטיס שנפתח ופועל בירושלים. לסיכום הנושא וסגירתו, אני רוצה לחלוק איתכם נקודה אחת, שעלתה כחוט השני מדברי כל המורות עד אחת.  כולן הזכירו את תחושת הבית שהסטודיו מקנה להן, את תחושת האינטימיות, החום והמשפחתיות, וכל זה, בלי לפגוע כהוא זה במקצוענות והקפדנות של הסטודיו.

זכיתי (ועודני זוכה, כמובן), לעבוד עם צוות מורות נפלאות ומסורות ועם לקוחות מדהימים, אנושיים, חמים ומכירי תודה. אז תודה ענקית לכל מי שהיה - ועדיין - חלק ממשפחת גוף בנפש ירושלים.כולן הזכירו את תחושת הבית שהסטודיו מקנה להן, את תחושת האינטימיות, החום והמשפחתיות. וכל זה, מבלי לפגוע כהוא זה במקצוענות ובקפדנות של הסטודיו. זכיתי - ועודני זוכה, כמובן  - לעבוד עם צוות מורות נפלאות ומסורות, ועם לקוחות מדהימים, אנושיים, חמים ומכירי תודה. אז תודה ענקית - לכל מי שהיה ועדיין - חלק ממשפחת גוף בנפש ירושלים. מאירה

מאירה אליאש, מנכ"ל. בעלת גוף בנפש, סטודיו לפילאטיס


פילאטיס מכשירים ירושלים
02-5667576
פילאטיס מכשירים תל אביב
03-6850588
פילאטיס מכשירים מודיעין
08-9702202

 

פותח על ידי מערכת ביג ביז bigbiz בניית אתרים מבית אולביז פרסום עסקים