פילאטיס מכשירים
"גוף בנפש" סטודיו לפילאטיס מכשירים, תל-אביב, ירושלים, מודיעין
חפשו אותנו בפייסבוק  
 אודות - גוף בנפש 
 שיטת פילאטיס 
 אומרים עלינו 
 גוף בנפש בתקשורת   סניפים  
 סטודיו לפילאטיס - גלריה 
 קורסים וסדנאות  צור קשר  קישורים  ENGLISH 


תרגילי פילאטיס בגוף בנפש, סטודיו לפילאטיס מכשירים תל אביב
צוות גוף בנפש, סטודיו לפילאטיס מכשירים ירושלים
איך לבחור סטודיו לפילאטיס מכשירים?
פילאטיס לגיל הזהב
פילאטיס לנשים בהריון או לאחר לידה

פילאטיס לנשים בהריון או לאחר לידה


פילאטיס לנשים בהריון או לאחר לידהשיטת פילאטיס מתאימה ובטוחה לנשים הרות (להוציא הריון בסיכון גבוה), לאורך ההריון ועד הלידה. השיטה מומלצת בחום לנשים לאחר לידה, המעוניינות לחזור לכושר ולגזרה.

אמהות צעירות מוזמנות לסטודיו גוף בנפש, להתחיל באימוני פילאטיס לנשים בהריון וכשישה שבועות לאחר לידה רגילה ושמונה שבועות לאחר ניתוח קיסרי לחזור לשיעורי פילאטיס לאחר לידה.

שיטת פילאטיס מחזקת את שרירי רצפת האגן, בטן וגב תחתון ועליון, משפרת את היציבה והקואורדינציה ושומרת על גמישות השרירים והמפרקים ומאפשרת לנשים לעבור בקלות את תקופת ההיריון.

כל המורות של גוף בנפש, סטודיו פילאטיס מכשירים, עברו הכשרה בעבודה עם נשים הרות ומתאימות את התרגילים לשלבי ההריון. רבות מלקוחותינו מעידות כי אימוני הפילאטיס לאורך ההריון סייעו להן לעבור לידה קלה ומהירה.

עם זאת, חשוב לציין כי היריון אינו המועד המתאים להעמסת יתר על הגוף, המתמודד עם שינויים הנגרמים מעצם ההריון. "גוף בנפש" סטודיו לפילאטיס פועל בגישה אחראית ומתייחס לכל אשה הרה באופן אישי.

נשים שהתאמנו בשיטת פילאטיס בטרם הרו יכולות להמשיך באימונים. הן מתבקשות ליידע את המורה כשמתחוור להן שהרו, כדי שנוכל להתאים את תכנית האימונים שלהן למצבן החדש.


פילאטיס מכשירים ירושלים
02-5667576
פילאטיס מכשירים תל אביב
03-6850588
מודיעין
08-9702202

נשים שעסקו בפעילות ספורטיבית סדירה לפני ההריון, אך שיטת פילאטיס חדשה להן, מתבקשות להמתין עם תחילת אימוני הפילאטיס עד תחילת הטרימסטר השני של הריונן.

נשים שלא היו פעילות ספורטיבית לפני ההריון ומבקשות להתחיל באימוני פילאטיס בתקופת ההריון דווקא – אנו בוחנים כל מקרה לגופו.

המורות הבכירות שלנו בכל אחד ממכוני גוף בנפש, סטודיו לפילאטיס מכשירים, משוחחות טלפונית עם המתעניינות ההרות בטרם שיבוצן לשיעור הראשון.

צורת העבודה המיוחדת שלנו מאפשרת עבודה אישית ופרטנית עם כל לקוחה. לקוחות חדשות מתחילות בסדרה קצרה של 3 שיעורים חצי-פרטיים (כלומר, שיעור של שני לקוחות חדשים/ות). לאחר מכן, עוברת הלקוחה לעבודה בקבוצה קטנה (של עד 5 לקוחות). גם כאשר מתאמנים בסטודיו 5 לקוחות, אין הם עובדים כקבוצה. המורה מקדימה להגיע לפני תחילת המשמרת שלה ומכינה מערכי שיעור פרטניים לכל הלקוחות, על פי צרכיהם המיוחדים.מורה בגוף בנפש, סטודיו לפילאטיס מכשירים, מדגימה תרגיל לנשים הרות
מורות גוף בנפש, סטודיו לפילאטיס מכשירים, בהריון ועם פעוטותיהן
גוף בנפש, סטודיו לפילאטיס מכשירים - פילאטיס להריון - מחזק את שרירי רצפת האגן, שומר על גמישות
הדגמת תרגיל פילאטיס להריון
פותח על ידי מערכת ביג ביז bigbiz בניית אתרים מבית אולביז פרסום עסקים