פילאטיס מכשירים
"גוף בנפש" סטודיו לפילאטיס מכשירים, תל-אביב, ירושלים, מודיעין
חפשו אותנו בפייסבוק  
 אודות - גוף בנפש 
 שיטת פילאטיס 
 אומרים עלינו 
 גוף בנפש בתקשורת   סניפים  
 סטודיו לפילאטיס - גלריה 
 קורסים וסדנאות  צור קשר  קישורים  ENGLISH 


גוף בנפש - סטודיו פילאטיס מכשירים
חשוב לדעת - סטודיו לפילאטיס גוף בנפש
גוף בנפש סטודיו לפילאטיס מכשירים - צוות בכיר
גוף בנפש, סטודיו לפילאטיס מכשירים ירושלים - צוות המורות
גוף בנפש סטודיו לפילאטיס מכשירים תל אביב - צוות המורות
גוף בנפש, סטודיו לפילאטיס מכשירים מודיעין - צוות המורות

גוף בנפש סטודיו לפילאטיס מכשירים - צוות בכיר

מאירה אליאש מנכ"ל. בעלת גוף בנפש, סטודיו לפילאטיס מכשירים

מאירה אליאש ענברילידת רמת גן, אם לשני בנים, חולקת את חייה בין ירושלים לתל אביב. בעלת תואר שני באמנות התיאטרון מטעם אוניברסיטת תל אביב ודיפלומה מקצועית בניהול מוסדות תרבות מה"City University" בלונדון. הכשרתה באנגליה התאפשרה תודות למלגת לימודים מלאה של הבריטיש קאונסיל.

מאירה אליאש, היא מנהלת מלכ"רים ומוסדות אמנות במקצועה. בין השאר הקימה וניהלה את להקות המחול המקצועיות תמ"ר (תיאטרון מחול רמלה), ותמר ירושלים, קבוצת המחול המיתולוגית שפעלה בשלהי שנות ה-80 ’ בירושלים, שימשה כמנכ"לית להקת המחול הניו יורקית ג’ניפר מולר וניהלה את תחום גיוס ופיתוח המשאבים של החברה הירושלמית למינהלים קהילתיים.

מאירה היא מייסדת ובעלת גוף בנפש, הסטודיו הראשון לפילאטיס בירושלים, הפועל מאז שנת 1999. בשנות ה-90 ’ שהתה שבע שנים בניו יורק, שם נחשפה לשיטה והפכה למעריצה מושבעת של יתרונותיה ועם שובה לירושלים החליטה לפתוח סטודיו משלה. בשנים האחרונות פתחה סטודיו נוסף בתל אביב וסטודיו שלישי במודיעין.

מאירה מאמינה בשירות מוקפד ואישי ללקוחותיה. למרות שגוף בנפש מונה היום שלושה סטודיואים, היא רואה בהם "משפחה", להבדיל מ"רשת". הסטודיואים של גוף בנפש מציעים רמת מקצוענות גבוהה, מדויקת ובלתי מתפשרת של צוות המורות, בעוד שהאווירה החמה, האישית, האכפתית והתומכת של כלל הצוות – הדרכה ומשרד כאחד - משלימה את הרמה המקצועית הגבוהה.

מאירה אליאש Google+


יעל גלס, מנהלת מקצועית ומורה בכירה, גוף בנפש סטודיו לפילאטיס סניף ירושלים

יעל גלס

ילידת ירושלים, אם לשלושה.

בוגרת האקדמיה למוזיקה ולמחול בירושלים, מורה לאנטומיה יישומית למחול ולמקצועות שונים בתחום המחול והמוזיקה.

יעל היא בוגרת קורס מורים לפילאטיס מזרן ומכשירים בבית הספר של תמר צחי בתל אביב ומוסמכת בינלאומית בהוראת פילאטיס מזרן ומכשירים ע"י ה-  PMA - Pilates Method Alliance (ארגון הגג לשיטת פילאטיס שהוקם בארה"ב).

יעל היא מדריכת פילאטיס מוסמכת משנת 2005. עד הולדת בתה השנייה לימדה בעיקר בסטודיו המקצועי שלה, יעל סטודיו לפילאטיס, שפעל בתלפיות. במקביל הדריכה בסטודיואים שונים ברחבי ירושלים ובתכנית ייעודית לשיקום ברכיים בהדסה אופטימל.

יעל מלמדת בסטודיו גוף בנפש מאז שנת 2009. מספטמבר 2012 היא משמשת כמורה בכירה ומנהלת מקצועית של גוף בנפש, סטודיו לפילאטיס ירושלים.

מאז סיום קורס ההכשרה שלה ועד היום, יעל ממשיכה ללמוד ולהשתלם בנושאים שונים בתחום כגון: עבודה עם נשים בהריון ואחרי לידה, אבחון יציבה ושיקום.

דרכי אל הפילאטיס:

"בחיפוש המתמיד אחר איזון בחיים ולאחר פציעה הגעתי לשיעור פילאטיס שפתח בפני דרך חדשה להסתכלות על הגוף והזדמנות לעבוד בטווחים מלאים למרות ועם הפציעה. הגילוי היה מדהים ותרם רבות לשיקום יעיל ומהיר ולחזרה מלאה לריקוד."

האני מאמין של יעל:

"דרך העבודה הגופנית והשימוש בנשימה ,תוך ריכוז ודיוק בביצוע ובכוונה, נפתחים שערים נסתרים למקומות שלא הכרנו בגופנו.

המודעות לתנועה ולזרימה של הגוף מחלחלת גם לתחומים שונים בחיים, באיטיות ובביטחון, כאשר החיפוש המתמיד אחרי איזון וראייה שלמה של האדם מהווים עבורי אבני דרך בהוראה ובכלל."


תמר קסטיאל, מנהלת מקצועית ומורה בכירה, גוף בנפש סטודיו לפילאטיס סניף מודיעין

תמר קסטיאלפעילות גופנית ותנועה היו חלק חשוב בחייה של תמר קסטיאל מגיל צעיר מאוד. 

תמר הוסמכה כמורה לפילאטיס מזרן ומכשירים בשנת 2006. משנת 2009 היא מורה מוסמכת גם לג'יירוטוניק וג'ירוקינסיס. היא מלמדת בגוף בנפש, סטודיו לפילאטיס מכשירים תל אביב מאז 2008. בחודש יוני 2013, התמנתה תמר למורה בכירה ומנהלת מקצועית בסטודיו גוף בנפש מודיעין, והיא חולקת את זמנה בין שני הסניפים.

תמר העמיקה את הידע והלמידה בשיטות השונות הללו. היא שמה דגש בעבודתה על אנטומיה ופיזיולוגיה, עבודה עם נשים בהריון, שיקום לסובלים מעקמת, בעיות ברכיים ואגן.

על הפילאטיס אומרת תמר:

"לפני יותר מעשור גיליתי  את עולם הפילאטיס ומצאתי יופי וקסם בחיבור בין גוף לנפש. ההעמקה במודעות התנועתית, וההשפעה של התרגול על חיי היומיום, הצטברו לחוויה אישית מאוד חזקה של שינוי בחשיבה ובתפיסת העולם שלי. הגילוי הזה הוביל אותי לרצות ללמד ולאמן, מתוך היכולת לחבר אותנו לרבדים הכי עמוקים של גופנו וליצור שינוי מתוך העבודה הפיזית."


 

לירון פוקס

לירון הצטרפה לצוות גוף בנפש מודיעין בספטמבר 2014. מאז אפריל 2015 היא מלמדת גם בגוף בנפש תל אביב.

אומרת לירון:

"אל עולם הפילאטיס הגעתי בחיפוש אחר אימון מדויק ומאחד של הגוף והנפש, כזה שישתלב בלימודי הנטורופתיה, אותם סיימתי ב2009 מטעם סמינר הקיבוצים. כמתאמנת, מצאתי את שיטת הפילאטיס כשיטה מעצימה, המחדדת את הקשר ביני לבין עצמי, וידעתי שארצה להעביר ולחלוק את התובנה הזו. בשנת 2010 הוסמכתי כמדריכת פילאטיס מזרן ומכשירים מטעם 'Power Pilates Education'.

מאז ועד היום אני נהנית להתבונן בהתחזקותם הפיזית והמנטלית של מתאמני. אני מאמינה בחקירה מתמדת של התנועה ובתרגול לאורך זמן, על מנת להשיג איזון ושליטה פנימית, שנטמעים בחיי היום יום. חשוב לי להמשיך ולחקור את הגוף דרך מתאמני ומורי.

לשיטת ה'בלוק' נחשפתי והוכשרתי בסטודיו 'גוף בנפש', ואני מאמצת ומחבקת אותה לתוך שיטת ההוראה שלי. במקביל, אני מושפעת מתרגול תורת האשטנגה יוגה ומעמיקה בלימודי צמחי מרפא מערביים בקמפוס ברושים."

 

 

 


 

עדי מרגוליס

עדי מרגוליס
עדי מרגוליס עוסקת בספורט מגיל צעיר. כילדה, התאמנה בהתעמלות אומנותית והייתה חברה בנבחרת  השחייה האומנותית של ישראל.  בגיל 12 אף הייתה אלופת הארץ לילדות בשחייה ושחייה אומנותית.


עדי רוקדת מזה עשור, ג'אז, מחול מודרני ומחול מזרחי.
אל הפילאטיס הגיעה כתוצאה מפציעות שנגרמו מריקוד אינטנסיבי.
עדי היא בוגרת קורס מורי פילאטיס בסטודיו תמר בתל אביב (2012) ועברה הסבה להדרכה ב"שיטת הבלוק" בסטודיו גוף בנפש ירושלים, בו החלה ללמד בנובמבר 2012. החל מדצמבר 2014, עדי מלמדת גם בגוף בנפש תל אביב.


כיום היא סטודנטית לפיזיותרפיה באוניברסיטת תל אביב.
עדי אומרת:
"הפילאטיס בשבילי הוא דרך אימון שפויה, נכונה ובריאה לגוף, שמאפשרת לשפר גמישות, לשלוט בשרירים העמוקים בגוף, ולחבר בין השכל לחלקי הגוף השונים.
בזכות הפילאטיס למדתי להפעיל בדיוק את השרירים הרצויים בכל פעולה, שיפרתי את היכולות שלי כרקדנית בדרך בריאה, ולמדתי כיצד להתמודד עם פציעותיי"

פילאטיס מכשירים ירושלים
02-5667576
פילאטיס מכשירים תל אביב
03-6850588
פילאטיס מכשירים מודיעין
08-9702202

 

פותח על ידי מערכת ביג ביז bigbiz בניית אתרים מבית אולביז פרסום עסקים