פילאטיס מכשירים
"גוף בנפש" סטודיו לפילאטיס מכשירים, תל-אביב, ירושלים, מודיעין
חפשו אותנו בפייסבוק  
 אודות - גוף בנפש 
 שיטת פילאטיס 
 אומרים עלינו 
 גוף בנפש בתקשורת   סניפים  
 סטודיו לפילאטיס - גלריה 
 קורסים וסדנאות  צור קשר  קישורים  ENGLISH 


המלצת לקוחות של גוף בנפש, סטודיו לפילאטיס מכשירים
חוגגים בר מצווה לגוף בנפש, סטודיו לפילאטיס ירושלים

המלצת לקוחות של גוף בנפש, סטודיו לפילאטיס מכשירים

העדות של בוני אפשטיין על סטודיו גוף בנפש"אני ממליצה בחום על שיטת פילאטיס עבור כל אדם, בכל גיל. אני מתאמנת בשיטה זו כבר עשר שנים ואין ספק שזו הסיבה העיקרית לכושר הפיזי שלי בגיל 71. ב"גוף בנפש", השיעור הוא אישי ומותאם לגיל וליכולות של כל מתאמן. באמצעות הפילאטיס פיתחתי מודעות לגופי ושליטה בתנועתי.

כאשר עברתי מירושלים למודיעין לפני כשנתיים, התחלתי להתאמן בסטודיו של גוף בנפש בעיר. אני מאד מרוצה מכל המדריכות. כולן עברו הכשרה טובה והן מאד נעימות. הן מתחשבות בגילי אך בה בעת מאתגרות אותי. הסטודיו במודיעין שומר על אותם סטנדרטים גבוהים של הסטודיו בירושלים, בו התאמנתי במשך שנים רבות."

(בוני אבשטיין, מנהלת מעבדה לשעבר, מודיעין)


אסנת בן פורת ממליצה על סטודיו לפילאטיס גוף בנפשלפילאטיס הגעתי בעקבות שני בקעים בעמוד השדרה ואוסטאופורוזיס במצב די חמור.

מזה חצי שנה אני מנויה ומתעמלת בסטודיו לפילאטיס "גוף בנפש" בתל-אביב, אליו הגעתי בעקבות המלצה חמה שאותה אני ממש רוצה להעביר הלאה...

אכן הגעתי למקום הנכון! המקום מקצועי ביותר. במכון ערכו לי תכנית מיוחדת המתאימה לבעיות הבריאות שלי, ומאז שאני בסטודיו, מצב כאבי הגב השתפר לעין ערוך, למעשה אין לי כאבי גב יותר...

המדריכות מצוינות. במהלך הזמן שאני בסטודיו, יצא לי לעבוד עם 4 מדריכות וכולן מאד מקצועיות, נעימות, מתחשבות. בכל פעם שאני מגיעה, תמיד יודעות מה עשיתי בפעם הקודמת ואיך להמשיך משם. יש הקפדה יתרה על מצב הגב, העצמות ועל ביצוע נכון עבורי של תרגילים.

מעבר למקצועיות, המקום נעים ביותר, חם וביתי, כולל אנשי האדמיניסטרציה שתמיד מקדמים את פני בחיוך ומאור פנים, ומתחשבים בצרכים שלי אם עלי להזיז שיעור לזמן אחר. בקיצור, "גוף בנפש" סטודיו מעולה לפילאטיס!!! ממליצה בחום!!!

(אסנת בן פורת, סגנית מנהל בבי"ס תיכון בחוף השרון, מתאמנת בתל אביב)


הרומן הארוך שלי עם "גוף בנפש" החל לפני כ-4 שנים. אני לא ידועה בתור מישהי שחובבת ספורט, ואם כבר מתחילה אז בדרך כלל לא מתמידה. בסטודיו גוף בנפש יש משהו שגרם לי לרצות להשאר ולהתמיד, לתת לעצמי ומעצמי.

חזרתי לסטודיו לאחר הפסקה של מספר חודשים שבמהלכם הייתי בהריון, ילדתי, ופרצתי דיסק. חזרתי כשבר כלי עם קושי מאוד גדול - פיזי ונפשי. לא האמנתי שאוכל לחזור לתפקד כמו לפני ההריון והלידה. לאט לאט יחד עם צוות המדריכות המדהים של הסטודיו חזרתי לעצמי לגמרי, ואני חייבת לכן תודה ענקית! היחס, ההקשבה, זיהוי הצרכים המהיר, העבודה המקצועית, העידוד והתמיכה בתקופה קשה, ההזדהות וההבנה העמוקה למצבי – מאדם כבוי וכואב הפכתי לבחורה מלאת אנרגיות קלילה ושמחה!

מאירה, מאיה, שירה ותמר יקרות, זה בזכותכן ואני אוהבת אתכן על כך.

אומר פשוט תודה!
 (מירב סלומון בכר, אמא צעירה, תל אביב)


"אל הסטודיו "גוף בנפש" במודיעין הגעתי לאחר פציעה בגב התחתון (בילטי דיסק) שנמשכה כשנה.

אחרי טיפולי פיזיותרפיה ועוד טיפולים שונים שלא עזרו, הגעתי לסטודיו, וכבר אחרי תירגול של חודש, הרגשתי שיפור במצב הכאבים בגב.

תירגול פילאטיס מכשירים עובד על אזורים עמוקים בכל חלקי הגוף, ההתקדמות היא אישית ואין צורך להגיע לתוצאה מסוימת בזמן מסוים.

אווירת הסטודיו נעימה, המדריכות מקצועיות והיחס הוא אישי לכל מתרגל ומתרגלת לפי צרכיה/יו.

אחרי חצי שנה של תירגול אני יכולה לומר שתירגול הגוף בפילאטיס מכשירים הוא חלק משגרת השבוע שלי, וסטודיו "גוף בנפש" במודיעין הוא מקום מצוין לתרגל עבודה זו."

(שרון הכהן-בר, שחקנית ומורה לתיאטרון, מודיעין)


דניאלה שוורץ מתאמנת פילאטיס מכשירים"השנה החלטתי להעניק לעצמי מתנת יום הולדת – מבצע לשיפור המראה וההרגשה הכללית מעכשיו והלאה. נחישות של אמצע החיים. נרשמתי לקבוצת שומרי משקל ואח"כ הוספתי שיעורי פילאטיס. עכשיו, חמישה חודשים אחרי, 10 קילו פחות וחטובה בהרבה, אני מרגישה כיף ואושר גדולים.
אני רואה בשיעורי הפילאטיס תרומה חשובה בשינוי שאני עוברת. ב"גוף בנפש" מצאתי בית חם ותומך, עם יחס אישי ושיעורים שמותאמים עבורי. המדריכות מקפידות להסביר ולהדריך בסבלנות רבה, מה שעוזר לי להבין מה אני עושה, ולא רק לתרגל סתם תרגילים. הדבר תרם לי רבות להבין ולהתחבר לגוף שלי ולצרכיו. קבעתי את שיעורי הפילאטיס, אליהם אני תמיד נהנית להגיע, לשעות הבוקר. אני זוכה בשעה של שקט ושלווה, באוירה עוטפת, שבסופה אני יוצאת משוחררת, זקופה ומוכנה לטרוף את העולם.
ממליצה בחום על שיעורי פילאטיס ובמיוחד על "גוף בנפש", מקום בו מצאתי שילוב של מקצוענות ללא פשרות, בית חם עם יחס אישי וחיוך גדול ותומך שעושה את ההבדל ומאפשר את השינוי."

(דניאלה שורץ, מדריכת טיולי חוויה לנשים, תל אביב)


"הגעתי לסטודיו לפילאטיס "גוף בנפש" לפני כ-4 שנים, בעיקר כאמצעי להתגבר על חוסר המשמעת העצמית שלי בפעילות גופנית. אחרי שנים של פעילות "כאילו", הגיע הזמן לתפוס את השור בקרניו.

הגעתי ל"גוף בנפש" על פי המלצות של מכרי האמינים ומצאתי את מה שחיפשתי: דבר סדור על אופניו, תכנית אימונים אישית המבוססת על העברת ידע כתובה ומסודרת בין המדריכות (למה בעצם אין גם מדריכים?), קבוצות קטנות שמאפשרות התייחסות כמעט אישית לכל מתעמלת (מירב מיכאלי), ציוד תקין ומספיק, אמצעי חימום וקירור מספקים, ובא לעצלנותי גואל!

אבל כל אלה הרי צפויים. המייחד את "גוף בנפש" הוא איכות המדריכות ואינני מחפש השוואות עם מכונים אחרים, כי מצאתי את שדרוש לי. המדריכות כמובן מקצועיות בגוף אבל בעיקר גם בנפש, שלפעמים זה אף יותר חשוב. היענותן למשוגותי ולמכאובי (שכאמור מתועדות בכתב) היא מעבר לציפיותי. וזה בעצם מה שקושר אותי ל"גוף בנפש", ומחזיר אותי פעמיים בשבוע, כשעון שוויצרי לסטודיו.

ואם בזה לא שכנעתי אותך באיכות הסטודיו אז זבש"ך."

(חגי ג., ביולוג בגמלאות, ירושלים)


"עם פרישתנו לגמלאות לאחר עשרות שנות עבודה, הבנו כי עכשיו סוף סוף יהיה לנו זמן לעצמנו; כעת אנחנו יכולים לעסוק בתחביבים וגם לטפח את היכולות הגופניות שלנו. וכשהגענו ל"גוף בנפש", הבנו שזה המקום בשבילנו. קיבלנו יחס אישי והמדריכות המקצועיות פיתחו במיוחד עבורנו תכנית אינדיבידואלית שעוזרת לנו לשמור על גמישות, כוח וקואורדינציה. כבר למעלה משבע שנים אנחנו מגיעים לשיעורי הפילאטיס בסטודיו "גוף בנפש" ויוצאים מהם במצב רוח טוב ובתחושה גופנית נפלאה. אנחנו מרגישים נהדר, מלאי מרץ, קלילים וצעירים לגילנו."

דב ומלכה קליין (מומחה מחשבים ועובדת סוציאלית, שניהם בגמלאות, ירושלים)


אסתר בכרך יעקובי מתאמנת פילאטיס מכשירים, גוף בנפש סניף ירושלים"זה כמה שנים שאני מתאמנת בסטודיו לפילאטיס גוף בנפש בתל אביב. יש לי כבר שתי נינות ואני מתמידה באימוני פילאטיס המכשירים ונעזרת במדריכות הנפלאות. אני מרגישה ממש כמו בשיעור פרטי, למרות שאנו בדרך כלל ארבעה או חמישה מתאמנים. הסטודיו מצויד במכשירים חדישים, והאווירה נעימה מאד. לפני כמה חודשים הייתי מעורבת בתאונת דרכים ונאלצתי לעבור ניתוח החלפת מפרק ירך. עד הפציעה המדריכות בנו לי תכנית הכוללת תרגילי שיווי משקל, חיזוק שרירי הליבה ובניית עצם. לאחר הפציעה, התאימו לי תכנית חדשה עם דגש על הגדלת תנועת המפרקים.

מלבד השיעור השבועי שלי בסטודיו עצמו, אימצתי לי כהרגל לבצע בכל בוקר על מזרן בביתי, את סדרת תרגילי החימום של גוף בנפש. לא מזמן ביקרתי אצל רופא, שהתפעל מהרמה הגבוהה של הכולסטרול הטוב שלי. לדבריו, ניתן לזקוף את זה גם לזכות אימוני הפילאטיס שלי."

(אסתר בכרך-יעקבי, אדריכלית פנים, תל אביב)


גדעון עשת מתאמן פילאטיס מכשירים"בחיים הכלכליים נהוג לבחון מוצר או שרות באמת המידה הבאה: Value for Money
באמת המידה הזו "גוף בנפש" הוא שרות טוב במחיר טוב. אולי יש טובים ממנו. אולי יש זולים ממנו (ויסלח לי נתן אלתרמן על השימוש בשורה). אבל אין כמוהו. אני שם שלוש שנים סובל (כי זה לא קל) ונהנה מכל רגע".

(גדעון עשת, עיתונאי, ירושלים)


"לפילאטיס הגעתי לאחר שנפצעתי בברך בחופשת סקי. המכון לפיזיותרפיה בו טופלתי הציע גם פילאטיס. השיטה סקרנה אותי והחלטתי להתחיל להתאמן. אהבתי את העובדה שהשיטה היא פרטנית, כל מתאמן מבצע תרגילים משלו ובהתאמה לצרכיו ויכולתו. התרשמתי גם מהעובדה שהתרגילים שמבצע המתאמן במהלך השיעור מתועדים ועימם גם "מגבלות" פיזיות (אם קיימות), נושאים שיש לעבוד עליהם וכו'.

לימים, השתנתה הבעלות בסטודיו בו התאמנתי, ושיטת האימון הוחלפה. חיפשתי מכון אחר בו אוכל להתאמן בשיטה שאהבתי ובחרתי בסטודיו של מאיה בן יעקב שפעל באותה עת בשכונת בבלי.

שם הכרתי את שירה בראל. מאז, במשך 6 שנים רצופות, התאמנתי כמעט רק איתה. זאת בשל מקצועיותה הרבה והידע הנרחב שיש לה בתחום הפילאטיס (וכן בתחומים רלבנטיים רבים נוספים), הקפדתה על עבודה על כל איבר ואיבר בגוף ועל מתן פתרון ל"בעיות" - אם יש כאלה - יכולת האבחנה והאבחון שלה, המענה והפתרון שהיא נותנת לכל בעיה, כאב ומגבלה ובשל אישיותה המקסימה. בעקבותיה גם הגעתי לסטודיו "גוף בנפש", לפני שנה.

תרגול הפילאטיס נתן לי גמישות וכוח שלא היו בי קודם לכן. בתום כל שיעור אני מרגישה גבוהה יותר, זקופה יותר, גמישה יותר ואנרגטית יותר. אני מגיעה לשיעורים בשבע בבוקר. כאשר אני מתחילה את היום שלי בשיעור פילאטיס היום נראה אחרת..."

(עפרה שוורץ, עורכת דין ושותפה במשרד עורכי דין פרטי העוסק במשפט מסחרי, תל אביב)

 


"ניסיתי המון דברים בעבר, אבל רק בפילאטיס אני מצליחה להתמיד, בזכות הליווי האישי, המקצועי והצמוד של צוות המדריכות של גוף בנפש, שגורם לי להרגיש שאני בידיים טובות, שרואים אותי ואת הגוף שלי. העבודה היא בדיוק במינון הנכון, מהנה ומרוממת נפש.

אני תמיד יוצאת מהשיעור קצת יותר זקופה."

(יעל אילן, צלמת, ירושלים)

 


"אני מתאמנת בסטודיו כבר כארבעה חודשים וממליצה בכל לבי על הסטודיו. ניסיתי מספר מקומות בעבר, מעולם לא קיבלתי כזה יחס אישי ומסור.
ממליצה מאוד על תמר קסטיאל, שבונה שיעור מיוחד ואישי לכל אחד. אני מאוד מרוצה".

(יעל חרדון, בת 29, תל אביב)


שמואל שמש לקוח מרוצה של גוף בנפש פילאטיס מכשירים"התחלתי עם הפילאטיס לפני עשר שנים, בסטודיו גוף בנפש במושבה הגרמנית בירושלים. היו אלה שנות החמישים לחיי. מטרתי המרכזית היתה אז לבצע מתיחות טובות לפני משחקי כדורסל וכן לשפר את גמישותי הלקויה.

למרבה פליאתי קיבלתי שרירי רגליים וידיים כאילו אני עובד בחדר כושר, וכן מיניסקוס, שהחל להציק בברך, נעלם בזכות חיזוק השרירים בסביבת הברך. מה רבה היתה התדהמה והשמחה. מאז הפכתי ל"מכור".

(שמואל שמש, מדריך טיולים, ירושלים)

 


"אפשר להגיד ללא מליצות שהפילאטיס שינה את חיי… האווירה הנינוחה, השקטה והנעימה, יוצרת סביבה אידיאלית להתחברות הגוף לנפש בתכנית אינדיבידואלית המותאמת לכל אחד,על-פי צרכיו המיוחדים.... המייחד את צוות המדריכות המופלאות הוא שילוב נדיר של מקצועיות ורמה אנושית גבוהה ביותר. מצד אחד הן שומרות על רמת הביצוע ומעירות הערות ענייניות ובונות, ומצד שני סגנון הדיבור הוא חם, תומך, עוזר ומדרבן לנסות ולהגיע לרמת מצוינות ולשלב הבא בביצוע התרגיל."

(נעמי ליפשיץ, זמרת אופרה וחזנית, ירושלים)


"כגבר מעל גיל 50, לאחר פציעת גב רצינית, וכרופא, התרשמתי מאד מההדרכה המקצועית והרגישה בסטודיו. כעת אני במצב גופני טוב יותר מאשר לפני הפציעה! המלצתי על "גוף בנפש" למטופלים רבים שלי הסובלים מכאבי גב."

(ב. ג., רופא, ירושלים)


"אני בשנות ה-80 לחיי וסובלת מבריחת סידן. עבורי הפילאטיס הוא רב ערך וחסר תחליף, מחזק אותי ומשפר את גמישותי. והמורות כאן יוצאות מן הכלל בעבודתן האישית עם כל מתאמן ומתאמנת בשיעור."

(ג’ודי בלאנק, אנתרופולוגית בגמלאות, ירושלים)


"בשיטת פילאטיס חיפשתי פעילות גופנית מובנית ומבוקרת שתעזור לי ליצור איזון בין חלקי הגוף תוך טיפוח הכוח והגמישות של המערכות השונות... אך בסטודיו "גוף בנפש" מצאתי הרבה יותר: אולם אסתטי ומאיר עיניים, תרבות יפה של יחסי אנוש, ובעיקר - מדריכות מעולות, הן מהבחינה המקצועית והן מהבחינה האנושית. הליווי האישי הצמוד, הרישום השוטף של התקדמות המתעמל/ת (שמאפשר התייחסות מעודכנת של כל מדריכה), ההקפדה על הביצוע הנכון של התרגילים והנכונות לקבל כל אדם במקום בו הוא נמצא ברגע נתון – כל אלה עושים את המקום ל"בית", שטוב לחזור אליו שוב ושוב."

(תמר ברגמן, סופרת)


"מעט דברים בתחום הגוף ובריאותו הביאו לחיי תועלת כה רבה ובלי לגבות על כך מחיר כבד של כאבי-גב או עינויי-מאמץ  ושעמום כמו שעות הפילאטיס.

מאז התחלתי בעשיית שעות הפילאטיס, לפני כשלוש שנים, נעלמו כליל כאבי הגב, הכרוכים ביציבה השמוטה האופיינית לאנשים שעיקר עיסוקם מתרחש מול מסך המחשב, ועימם – עוד כמה סימפטומים שהשתיקה יפה להם. יציבת הגוף, בהליכה, בעמידה ובישיבה – השתנתה מן היסוד. משהו בה נעשה חופשי ומאוזן יותר. גם הצורך להרים חפצים כבדים או לעדור בגן לא פגש עוד רק חשש ואסטרטגיות מתחכמות, אלא גם איזו שמחה לקראת האתגר המפתיע. אבל אלו רק הדברים החיצוניים; העיקר מצוי בתחום אחר – איזו תחושה כללית של חיבור, של שיתוף פעולה בין חלקי הגוף, של כוח, ועימם של ה"אני" כולו.

גם בלי להיכנס לשאלות פילוסופיות בדבר הזיקה בין הגוף והרוח, ברור כי ישנה זיקה כזאת וכי היא עמוקה ועזה. גם אם איננו מבינים אותה בכלי ההבנה הרגילים, אנחנו חשים בה בלי כל עזרה או פירוש. הגוף מדבר מבעד להרגשה. ואני חש זאת היטב: הפילאטיס עובד נכון והוא עובד לעומקם של דברים. האיזון, העקרוני כל-כך במהלך העבודה בו; המתינות הדייקנית, המאמץ המתוכנן, הלא-אלים, המחזוריות המתמשכת, - כולם מתחברים לאיזו אמירה הנאמרת לגוף ע"י האדם השוכן בתוכו. האמירה הזאת אינה חד-כיוונית. אחרי חודש או חודשיים האדם מרגיש היטב כי מה שהוא עושה, ולא רק בשעות הפילאטיס הקבועות, בנוי על הקשבה חדשה לגופו שלו. הקשבה אחרת, הדומה אולי להקשבה אמתית לכלב או לתינוק. מה נכון לו? מה מתאים באמת? מה משתלב עם כוחו בכל רגע נתון? מה מתאים לחולשותיו, לפחדיו הישנים? מה נעים לו? מה נכון?

"הנכון" הזה הוא העיקר. הוא דומה לכוונון מיתרים. זהו קשב לזיקה בין דבר לדבר. בין הרצון לתנועה; בין חלקי העצמיות. חיפוש אחר מצב שבו לא תהיה צרימה גדולה מדי ביניהם. חיינו קשים. המקום והמעשים חורתים בנו מועקות הנרשמות עמוק בגוף ובנפש. עשיית הפילאטיס היא מקום בו אדם עושה טובה לעצמו, במלוא מובנן הרציני של ארבע מילים אלה. בעשייה הזו הוא חובר לאותם כוחות הסמויים בחיינו של החלמה ותיקון.

אני אוהב את השקט והדיוק שבעבודה הזאת, את העדר הפטפוט, העדר המילים הגדולות. אומרים את הדבר הפשוט והנכון ביותר: "אל תעמיס", "הורד את השכמות", "תעשה את זה מהבטן", "אל תכווץ את הגבות".. מזה הולכים הלאה. אף מלה על אושר או נירוואנה.

לא מיותר לציין שאת השעות הטובות האלה עשיתי ואני עושה בסטודיו "גוף בנפש" ברחוב עמק רפאים בירושלים."

פרופ' אריאל הירשפלד, מרצה בחוג לספרות עברית באוניברסיטה העברית, ירושלים

פילאטיס מכשירים ירושלים
02-5667576
פילאטיס מכשירים תל אביב
03-6850588
פילאטיס מכשירים מודיעין
08-9702202

פילאטיס מכשירים ירושלים
02-5667576
פילאטיס מכשירים תל אביב
03-6850588
פילאטיס מכשירים מודיעין
08-9702202

 

פותח על ידי מערכת ביג ביז bigbiz בניית אתרים מבית אולביז פרסום עסקים