פילאטיס מכשירים
"גוף בנפש" סטודיו לפילאטיס מכשירים, תל-אביב, ירושלים, מודיעין
חפשו אותנו בפייסבוק  
 אודות - גוף בנפש 
 שיטת פילאטיס 
 אומרים עלינו 
 גוף בנפש בתקשורת   סניפים  
 סטודיו לפילאטיס - גלריה 
 קורסים וסדנאות  צור קשר  קישורים  ENGLISH 


שיטת פילאטיס
ג'ו פילאטיס

שיטת פילאטיס

השיטה שפותחה כבר בשנות ה-20 של המאה הקודמת, על ידי ג’ו פילאטיס, זוכה לתשבחות נלהבות מצד מומחי כושר רבים בשל פשטותה ויעילותה. בדרך כלל מתרכזות שיטות תרגול וכושר פיזי או בבניית כוח וחוזק שרירים או בהגמשתם ושחרורם. שיטת פילאטיס משלבת את שניהם, בשל יכולתה לחזק את השרירים העמוקים והפנימיים ביותר של הגוף ובה בעת, לשמור על גמישותם ואורכם. לפיכך, אין זה מפתיע כי רקדנים כמרתה גראהם וג’ורג’ בלנשין נמנו עם ראשוני לקוחותיו של פילאטיס.

ג’ו פילאטיס נחשב לדמות אגדית ומהפכנית בתחום הכושר הגופני. הוא חיפש בהתמדה אחר האיזון המושלם בין גוף ונפש. שיטתו אינה אוסף של תרגילי התעמלות גרידא. זוהי סדרה של תנועות מבוקרות ונשימה מודעת, המעסיקות את גופו ונפשו של המתעמל כאחד, המבוצעות על מתקני תרגול מיוחדים (מה שקרוי פילאטיס מכשירים) בפיקוח מורים שעברו הכשרה מעמיקה ויסודית.

בבסיס שיטת פילאטיס שישה עקרונות מנחים:

  • ריכוז
  • שליטה בכל תנועה
  • חיזוק וייצוב מרכז הגוף
  • תנועה זורמת
  • דיוק
  • נשימה נכונה

שיטת פילאטיס מסייעת להשגת הרמוניה פיסית ואיזון מנטלי, גוף מחוטב הנע בחסכנות וחן, איזון בין חוזקם ואורכם של השרירים, שיפור הקואורדינציה ונשימה תואמת תנועה, שיפור היציבה, שחרור מתחים וכאבים כרוניים אצל גברים ונשים בכל הגילאים ובתנאי כושר גופני שונים.

השיעורים מתבצעים באופן פרטי או בקבוצות קטנות (עד 4-5 איש בסטודיו בו זמנית), בצורה פרטנית. קצב ההתקדמות הינו אישי ומותאם לצרכיו ויכולותיו של כל לקוח, בין אם הוא עובד משרד שאינו מפעיל את גופו כלל, ובין אם היא רקדנית או ספורטאית מקצועית. תשומת הלב האישית והעבודה הפרטנית של המדריכות עם כל לקוח ולקוחה אינן פוגעות בזרימה הטבעית של השיעור המתנהל בן זמנית באותו החלל.

שיטת העבודה נועדה לענות על צרכיהם של פלחי אוכלוסיה מגוונים, כולל משתקמים מפציעות, אזרחים בוגרים הסובלים מבריחת סידן ונשים הרות או לאחר לידה. לעתים קרובות השיטה משולבת עם טיפולי פיזיותרפיה, לקיצור תקופת ההחלמה מפציעה של רקמות רכות.

גוף בנפש, סטודיו לפילאטיס מכשירים, מציע שעורי פילאטיס באווירה ביתית.

פילאטיס מכשירים ירושלים
02-5667576
פילאטיס מכשירים תל אביב
03-6850588
פילאטיס מכשירים מודיעין
08-9702202

 

פותח על ידי מערכת ביג ביז bigbiz בניית אתרים מבית אולביז פרסום עסקים